Dne 8. listopadu 2025 jsme v Praze slavnostně zahájili novou kapitolu fungování pobočky Varsovia Praha. Během historicky prvního zápisu studentů proběhl také symbolický ceremoniál přestřižení červené pásky, který vyjádřil oficiální start naší společné cesty.
Pásku slavnostně přestřihla paní prorektorka PhDr. Mgr. Iva Holeková, PhD., MBA, LL.M., společně se zástupcem ředitelky Ing. Dominikem Knoppem, MBA. Tento okamžik se stal významným milníkem v rozvoji nové pobočky v hlavním městě.
Rádi bychom poděkovali také paní ředitelce PhDr. Barboře Oralové, MBA, LL.M., která se nemohla zúčastnit ze zdravotních důvodů. Byla však součástí našich myšlenek a těšíme se na její brzký návrat.
Zápis proběhl v příjemné a motivující atmosféře, která symbolizovala odhodlání studentů i vedení školy vykročit vstříc nové etapě vzdělávání na Varsovia Praha.
